Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


organy:vz:2018:sprava-cinnosti

Rozdiely

Tu môžete vidieť rozdiely medzi vybranou verziou a aktuálnou verziou danej stránky.

Odkaz na tento prehľad zmien

organy:vz:2018:sprava-cinnosti [2018/12/19 14:55]
Sobolic Marek vytvorené
organy:vz:2018:sprava-cinnosti [2018/12/20 00:21] (aktuálne)
Sobolic Marek
Riadok 16: Riadok 16:
 Všetky podrobné informácie o majstrovských súťažiach ako aj o našich reprezentáciách ste dostávali v zápisniciach,​ takže sa tu o tom podrobnejšie nebudem rozpisovať. Ešte by som rád spomenul úspech slovenského klubu HOHENLOHE, ktorému sa tento rok podarilo dostať do ¼ finále Ligy majstrov – FedCupu. ​ Všetky podrobné informácie o majstrovských súťažiach ako aj o našich reprezentáciách ste dostávali v zápisniciach,​ takže sa tu o tom podrobnejšie nebudem rozpisovať. Ešte by som rád spomenul úspech slovenského klubu HOHENLOHE, ktorému sa tento rok podarilo dostať do ¼ finále Ligy majstrov – FedCupu. ​
  
-Teší ma, že Slovensko sa svojimi reprezentáciami zapája do európskeho i svetového diania. Slovenskej ligy klubov 2018 sa zúčastnilo 11 klubov. Celkovým víťazom sa stal klub LABOULE, ktorý získal právo reprezentovať Slovenskú republiku na Lige majstrov – EuroCupe 2019. Ďakujem klubom, ktoré zorganizovali kvalifikačné kolá a klubu, ktorý zorganizoval finálové kolo SLK.+Teší ma, že Slovensko sa svojimi reprezentáciami zapája do európskeho i svetového diania. Slovenskej ligy klubov 2018 sa zúčastnilo 11 klubov. Celkovým víťazom sa stal klub LABOULE ​((Môže prísť ku zmene v prípade odvolania voči rozhodnutiu DK)), ktorý získal právo reprezentovať Slovenskú republiku na Lige majstrov – EuroCupe 2019. Ďakujem klubom, ktoré zorganizovali kvalifikačné kolá a klubu, ktorý zorganizoval finálové kolo SLK.
  
-Centrope Cup Slovenska zorganizovali kluby KPPS a SLOPAK 25. augusta. Zúčastnilo sa ho 113 trojíc. Bol opäť jeden z tých najúspešnejších turnajov v rámci Centrope Cup !+Centrope Cup Slovenska zorganizovali kluby KPPS a SLOPAK 25. augusta. Zúčastnilo sa ho 113 trojíc. Bol opäť jeden z tých najúspešnejších turnajov v rámci Centrope Cup!
  
  
 Ďakujem klubom za zorganizovanie majstrovských súťaží, ako aj pekných turnajov v roku 2018. Ďakujem klubom za zorganizovanie majstrovských súťaží, ako aj pekných turnajov v roku 2018.
  
-Tešim sa na vás,+Teším sa na vás,
  
   David Mortreux   David Mortreux
organy/vz/2018/sprava-cinnosti.txt · Posledná úprava: 2018/12/20 00:21 od Sobolic Marek