Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


sutaze:liga

Slovenská Liga Klubov

SLK je jediná súťaž SFP, kde proti sebe stoja hráči na klubovej úrovni. Modelom, ktorý kopíruje súťaž EuroCup sa hrá od roku 2014.

Tabuľka víťazov

Ročník Víťaz SLK EUROCUP
2017 HOHENLOHE CAP
2016 CAP SPIDERS
2015 SPIDERS LABOULE
2014 GULIVER JEWEL
2013 UNIVERZUM HOHENLOHE
2012 HOHENLOHE UNIVERZUM
2011 UNIVERZUM JEWEL
2010 JEWEL -
2009 -
2008 -
2007 -
2006 -
2005 -
2004 -
2003 -
2002 -

Ročník 2017

Do nového ročníka SLK sa prihlásilo 11 klubov.

Regionálne kolo

  • Bratislavská skupina - výsledky
    • Postupuje: HOHENLOHE Bratislava
  • Západoslovenská skupina - výsledky
    • Postupuje: LABOULE Modra
  • Stredo-východná skupina - výsledky
    • Postupuje: ZILPEK Žilina, CASSOVIA Košice - výsledky

Finálové kolo

Finále sa odohralo 2017-09-15 na Národnom guľodrome. ( Výsledky )

  1. HOHENLOHE
  2. ZILPEK
  3. CASSOVIA

Ročník 2016

Do nového ročníka SLK sa prihlásilo 12 klubov, ale nakoniec ju hralo iba 11 tímov.

Ročník 2015

Do nového ročníka SLK sa prihlásilo 12 klubov, ale nakoniec ju hralo iba 10 tímov.

Finálne poradie

  1. SPIDERS - bude reprezentovať SR na EuroCupe 2016
  2. ŽILPEK
  3. HOHENLOHE

Bratislavská skupina

  • GULIVER
  • HOHENLOHE
  • JEWEL - usporiadateľ
  • UNIVERZUM - nenastúpili na regionálne kolo

Stretnutia

JEWEL BRATISLAVA 4 - 1 GULIVER BRATISLAVA
Číková / Siažik / Béreš 13 - 12 Vodová / Škorupa / Majoroš
Stano / Čík / Handlovský 13 - 6 Benedeková / Michalka / Daučíková
Číková / Béreš 6 - 13 Benedeková / Michalka
Stano / Zemanec 13 - 11 Majoroš / Škorupa
Handlovský / Čík 13 - 7 Daučíková / Vodová
HOHENLOHE BRATISLAVA 4 - 1 GULIVER BRATISLAVA
Szilvásziová / Fratrič A. / Gažo 7 - 13 Michalka / Benedeková / Majoroš
Fratrič P. / Zavacký / Havrlent 13 - 2 Škorupa / Vodová / Daučíková
Szilvásziová / Fratrič A 13 - 7 Benedeková / Majoroš
Gažo / Stowasserová 13 - 7 Michalka / Škorupa
Fratrič P. / Zavacký 13 - 4 Daučíková / Vodová
HOHENLOHE BRATISLAVA 4 - 1 JEWEL BRATISLAVA
Szilvásziová / Fratrič A. / Gažo 13 - 12 Číková / Béreš / Siažik
Fratrič P. / Zavacký / Havrlent 13 - 6 Stano / Čík / Handlovský
Szilvásziová / Fratrič A 6 - 13 Číková / Stano
Fratrič P. / Zavacký 13 - 11 Zemanec / Béreš
Gažo / Stowasserová 13 - 7 Čík / Handlovský

Výsledky

KLUB STRETNUTIA ZÁPASY SKÓRE PORADIE
HOHENLOHE 2:0 8:2 118:68 1. ( postup do finále )
JEWEL 1:1 5:5 93:108 2.
GULIVER 0:2 2:8 82:117 3.

Západoslovenská skupina

  • KLAP - nenastúpili na regionálne kolo
  • KPPS
  • La BOULE
  • MOPED
  • SPIDERS

Výsledky

  1. SPIDERS
  2. KPPS
  3. La BOULE
  4. MOPED

Stredovýchodná skupina

  • NOVOKER
  • ŠÍRAVA - usporiadateľ
  • ŽILPEK

Stretnutia

NOVOKER LUČENEC 3 - 2 ŠÍRAVA MICHALOVCE
Török / Vojtek / Nemčeková 13 - 7 Vajdová / Kločanka J. / Vajda
Gashi / Nagyová / Kelemen 10 - 13 Magura / Kočiško / Kločanka P.
Kelemen / Ďurošová 11 - 13 Trčková / Magura
Nagyová / Nemčeková 13 - 0 Vajda / Kločanka P.
Vojtek / Török 13 - 5 Tomko / Kočiško
ŽILPEK ŽILINA 4 - 1 NOVOKER LUČENEC
Bellová / Radačovský / Šurin 13 - 12 Török / Nagyová / Nemčeková
Bodnár / Ľudvík / Hrotek 13 - 0 Kelemen / Ďurošová / Gashi
Bellová / Bodnár 13 - 3 Kelemen / Ďurošová
Radačovský / Hrotek 13 - 6 Vojtek / Török
Ľudvík / Šurin 6 - 13 Gashi / Nemčeková
ŠÍRAVA MICHALOVCE 0 - 5 ŽILPEK ŽILINA
Vajdová / Tomko / Kločanka J. 6 - 13 Bellová / Ľudvík / Hrotek
Kočiško / Kločanka P. / Magura 10 - 13 Bodnár / Radačovský / Šurin
Trčková / Magura 5 - 13 Bellová / Bodnár
Tomko / Vajda 3 - 13 Radačovský / Hrotek
Kločanka J. / Kločanka P. 0 - 13 Ľudvík / Šurin

Výsledky

KLUB STRETNUTIA ZÁPASY SKÓRE PORADIE
ŽILPEK 2:0 9:1 123:58 1. ( postup do finále )
NOVOKER 1:1 4:6 94:96 2.
ŠÍRAVA 0:2 2:8 62:125 3.

Ročník 2014

Finálne poradie

  1. GULIVER
  2. ŽILPEK
  3. LA BOULE - bude reprezentovať SR na EuroCupe 2015
  4. SPIDERS

FIXME

sutaze/liga.txt · Posledná úprava: 2017/09/18 10:29 od Sobolic Marek