Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


sutaze:15-turnaje

Turnaje 2015

Kalendár turnajov na rok 2015. Registrácia na turnaje funguje na stránke http://portal.sfp.sk

Apríl

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
14 04-Apr
15 11-Apr Pezinský Demižón 3 Pezinok SK SPIDERS
16 18-Apr Diamond Cup 2 Rančík, Bratislava SK JEWEL
17 19-Apr Blue Diamond 2 Guľodrom, Bratislava SK JEWEL
17 25-Apr Svätoplukove dvojky 2 Kaskády, Galanta SK KPPS

Máj

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
18 02-03-May CC Austria 3 Illmitz AT
19 09-May Guliverov pohár 3 Guľodrom, Bratislava SK GULIVER
20 16-17-May MSR trojíc M+Ž4 Kaskády, Galanta SK KPPS
21 23-May Slovak OPEN 2 Pezinok SK SPIDERS
22 30-May CC Hungary 3 Tatabanya HU

Jún

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
23 06-Jun Malokarpatský rodinný pohár 3 MIX Modra - Harmónia SK MOPED
24 13-Jun CC Czech Republic 3 Liblice CZ
25 20-Jun
26 27-Jun CC Poland 3 Jedlina-zdroj PL
25 27-Jun Vtedy na západe 2 Kočovce SK PRASK
26 28-Jun Vtedy na západe 3 Kočovce SK PRASK

Júl

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
27 04-Jul MSR jednotlivcov M+Ž 1 Sobodrom, Pezinok SK SPIDERS
27 05-Jul MSR jednotlivcov M+Ž 1 Sobodrom, Pezinok SK SPIDERS
28 11-Jul MILUjeme petang 2 Kaskády, Galanta SK KPPS
12-Jul MILUjeme petang 3 Kaskády, Galanta SK KPPS
29 18-Jul
30 25-Jul Night CAP Cup 2 Guľodrom, Bratislava SK CAP
30 26-Jul Jewel Cup 3 Guľodrom, Bratislava SK JEWEL
31 31-Jul 150+ 3 Rusovce SK SLOPAK

August

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
31 01-Aug Gabčík 2 Rajecké Teplice SK PREMIER
32 08-Aug Hohenlohe Cup 2 Guľodrom, Bratislava SK HOHENLOHE
32 09-Aug Single No Limits 1 Guľodrom, Bratislava SK JEWEL
33 15-Aug AeroGule 3 Lučenec SK NOVOKER
34 16-Aug AeroGule 2 Lučenec SK NOVOKER
34 22-Aug CC Slovakia 3 mix Kaskády, Galanta SK KPPS+SLOPAK
34 23-Aug Zbohom leto… 2 Kaskády, Galanta SK SLOPAK
35 26-28-Aug Camp Slovakia 2015 Modra - Harmónia SK UNIVERZUM, HOHENLOHE, ŽILPEK
35 29-Aug Moped pod Lipou 3 Modra-Harmónia SK MOPED + La Boule
36 30-Aug Moped pod Lipou 2 Modra-Harmónia SK MOPED + La Boule

September

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
36 01-Sep O pohár SNP SM Rusodome, Rusovce SK SLOPAK
36 05-Sep Guľobranie '15 2 Pezinok SK SPIDERS
37 06-Sep MSR v pétanque streľbe 1 Pezinok SK SPIDERS
37 12-Sep CC Slovenia 3 SL
38 12-Sep Finále SLK 2015 TEAM Pezinok SK SFP/Spiders
38 19-Sep O tri Svätoplukove prúty 3 Kaskády, Galanta SK KPPS
39 26-Sep ME mužov 4 Albena BG CEP

Október

40 03-Oct Les Feuilles Mortes 2 Modra - Harmónia SK La BOULE
40 04-Oct Déja vu… 2 Modra - Harmónia SK La BOULE
41 10-Oct Memoriál Júliusa Kočiška a Antona Titka 2 RZ Sĺňava SK PK ŠÍRAVA
42 11-Oct Memoriál Júliusa Kočiška a Antona Titka 3 RZ Sĺňava SK PK ŠÍRAVA
42 17-Oct ??? 2 Priekopa, Vrútky SK ŽILPEK
43 24-Oct
45 31-Oct Novembrové gule 2 Rančík, Bratislava SK SLOPAK

November

Týždeň Dátum Názov Typ Miesto Štát Organizátor
44 01-Nov MS juniorov 4 TH FIPJP
45 05-Nov MS žien 4 TH FIPJP
sutaze/15-turnaje.txt · Posledná úprava: 2015/09/16 13:00 od Sobolic Marek